O nás

1.2.3 DOM

Kto sme

Sme malá drevo-stavbárska firma, a malou aj chceme zostať. Kvalitu uprednostňujeme pred kvantitou, a je pre nás dôležité, aby nás naša práca bavila.

Sústreďujeme sa na suchú výstavbu drevo-domov, s použitím prémiových materiálov. Oplášťujeme sádro-vláknitými doskami Fermacell, parozábrany a príslušenstvo k nim máme od švajčiarskej firmy Siga. Rekuperácie používame výlučne od firmy Zehnder. Sme presvedčený, že kvalitou použitých materiálov a nadštandardným spracovaním Vám vieme poskytnúť bývanie, po ktorom túžite.

Ing. Tomáš Gerekkonateľ spoločnosti

VÝROBA V HALE

Výroba stien a stropov v hale začína projektom. Vyrábame segmenty stien a stropov v milimetrovej presnosti. Hala nám navyše dáva možnost celoročne vyrábať domy v stálej kvalite, bez ohľadu na “vrtochy” počasia.

Možnost zvoliť si správnu polohu segmentu stien a stropov, ktorá vyhovuje činnosti, ktorú s ňou práve vykonávame je jedným s najväčších benefitov práce vo výrobnej hale.

Tímová práca

Každá stavba je prácou mnohých ľudí. Začína Vašou iniciatívou, pokračuje spoluprácou s architektom, prichádza výroba domu, montáž, finalizácia a odovzdanie.

Ako sa hovorí: Reťaz je len tak silná, ako jej najslabší článok.